Kormánytisztviselői Sportnap 2016

korm2016

Kormánytisztviselői nap kiírás új_2016-1

Kormánytisztviselői nap kiírás új_2016-2

Kormánytisztviselői Sportnap, túranap és családi hosszú hétvége 2016.

Immáron hatodik alkalommal került megrendezésre a Kancellária SE, Agrár SE és EMMI SE közös szervezésében a Kormánytisztviselői Sportnap, melynek ismételten Zánka adott otthont.

Összesen 10 sportág, 28 versenyszámában lehetett nevezni, egyéni, páros és csapatsportokban, melyek a következők voltak: asztalitenisz (amatőr és profi), tollaslabda, tenisz, streetball, labdarúgás, röplabda, sakk, futás, horgászat, bográcsverseny. Az eseményen közel 5OO sportolni vágyó mérte össze tudását.

A versenyek több helyszínen folytak, a tornacsarnok adott otthont a tollaslabda, és az asztalitenisz számára, a színházteremben a színpadon a sakkozók foglaltak helyet. A stadionban a labdarúgók és a futók voltak megtalálhatók. A Balaton parton pedig a tenisz, streetball, strandröplabda, horgászat, bogrács verseny és a gyermek versenyek folytak. A küzdelmek reggel 10.00 és 19.00 óra között zajlottak.

Minden versenyszámban az I-II-III. helyezettek kupákat, érmeket és okleveleket vehettek át a szervezőktől, illetve még reggel a regisztrációkor minden benevezett sportoló emblémázott pólót és a nagy melegre való tekintettel 1,5l ásványvizet vehetett fel.

A jó hangulatot konferansziénk és a gyönyörű, napsütéses idő is segítette, bár néha jól esett a nagy melegben a Balatonban megmártózni.

A szombati sportnapot vasárnap túranap követte, ahol a vállalkozó kedvűek kerékpárral 1 nap alatt körbe kerülhették a Balatont vagy Zánka környékén 19 km-es gyalogtúrát tehettek.

Bízunk benne, hogy Mindenki jól érezte magát és a következő sportnapon, a 2016november 26-án tartandó, Mikulás Kupán  is találkozhatunk a sportolni vágyó Kollégákkal.

Álljanak itt az eredmények:

ASZTALITENISZ

AMATŐR                                                                              PROFI

Női egyéni                                                                             Női egyéni

I           Dancs Judit  – IH                                                        I           Csizmadia Eszter – KSH

II         Kozák Kökény – KSH                                                II         Burjánné Andrásik Ilona – KSH

III        Schlauszky Szilárdé – TKKI                                       III        Bíró Gabriella – KIH

Férfi egyéni                                                                           Férfi egyéni

I           Simon János – TKKI                                                   I           Papp Dénes

II         Boross István – FM                                                     II         Krisán János – MEKH

III        Farkas László – KSH                                                  III        Fazekas Gyula – KSH

Női páros                                                                               Női páros

I           Berczikné Vári Anita – Kozák Kökény                                 I           Bíró Gabriella – Dancs Judit

II         Schlauszky Szilárdné – Bakóné P. Beatrix                 II         Burjánné Andrási Ilona – Csizmadia Eszter

III        Zsednai Brigitta – Mecserné dr Kocsis Ildikó             III        Babus Sándorné – dr Kristóf Hajnalka

Férfi páros                                                                             Férfi páros

I           Simon János – Farkas László                                      I           Papp Dénes – Bakony Adrián

II         Horváth Balázs – Újhelyi Géza                                              II         Dienes-Oehm Dávid – Sipos Viktor Levente

III        Pethő Balázs – Nagy Norbert                                      III        Krisán János – Kozma Imre

 

Vegyes páros                                                                         Vegyes páros

I           Simon János – Schlauszky Szilárdné                         I           Sipos Viktor – Bíró Gabriella

II         Farkas László – Rónai Mária                                      II         Fazekas Gyula – Csizmadia Eszter

III        Horváth Balázs – Berczikné Vári Anita                                 III        Kardos Csaba – Burjánné Andrásik Ilona

TENISZ

Női egyéni                                                                            

I           Szőke Krisztina

II         dr nagy Judit – EMMI

III        dr Marton Sára

Férfi egyéni                                                                          

I           Szendy Dániel

II         Bihari Gergely

III        Lőrincz Szabolcs

Női páros                                                                              

I           Kárpáti Krisztina – Tóth Adrienn

II         dr Nagy Márta – Répásiné Oláh Erzsébet

III        Dinya Judit – dr nagy Judit

 

Vegyes páros                                                                        

I           Szabóné Csábrády Anikó – Szabó Tibor

II         Hangyál Tímea            – Szendy Dániel

III        Balla Erika – Répási Attila

TOLLASLABDA

Női egyéni                                                                            

I           Szkocsovszky Sára  – MÁV

II         Nándori Orsolya – MÁV

III        Haunold Erika – IM

Férfi egyéni                                                                          

I           Zimek Gábor – IM

II         Bárány Zsolt  – MÁV

III        Marton Roland – MÁV

Női páros                                                                              

I           Nándori Orsolya – Szkocsovszky Sára – MÁV

II         Berbás Rrika – Bot Zsóka – IM

III        Kovács Borbála – Haunold Erika – IM

Férfi páros                                                                            

I           Bárány Zsolt – Marton Roland – MÁV

II         Kovács Borbála – Haunold Erika – IM

III        Horváth Lajos – Vilusz Edgár  -MÁV

 

Vegyes páros                                                                        

I           Szkocsovszky Sára – Marton Roland – MÁV

II         Nándori Orsolya – Bárány Zsolt – MÁV

III        Kovács Borbála – Haunold Erika -IM

 

STREETBALL

I           Somogy Megyei KH

II         MEKH

III        Tolna Megyei KH

 

STRANDRÖPLABDA

I           FM

II         Miniszterelnökség 2

III        Balassi Intézet

 

LABDARÚGÁS

I           Somogy Megyei KH

II         NFM

III        Somogy Megyei KH 2

IV        Fejér Megyei KH

 

FUTÁS

Női 400m                                            Férfi 400 m                                                    Svéd váltó

I           Berczik Sára – KSH                 I           dr Páter Sebestyén NFM                     I           Balassi Intézet

II         Berczik Flóra – KSH               II         Metz Balázs                                        II         BFKH

III        Nagy Fanni – KSH                  III        Burján Bálint – KSH                           III        KSH

 

SAKK

I           Kresz László

II         Kántás Péter

III        Kovács László

 

HORGÁSZVERSENY

I           Márton Henriett – 53 dkg

II         Fülöp Csaba – 42,5 dkg

III        Kecskeméti György – 26 dkg

 

BOGRÁCSVERSENY

I           BFKH – sertés pörkölt

II         SMKH – marha pörkölt

III        Fejér Megyei KH – marha pörkölt

Kancellária SE
Kancellária SE
Kapcsolat
06-1-795-6896, 06-1-795-3493
Nyitvatartás
Hétfő: 7.00 – 17.30
Kedd: 9.00 – 13.00
Szerda: 7.00 – 17.30
Csütörtök: 9.00 – 15.00
Péntek: 8.00 – 13.00
Facebook
Kancellária SE a Facebook-on
copyright 2017 Kancellária SE & Maldrik Zsolt