1. Magyar Közigazgatási Családi Sportnap  -  2019.09.28.

A régi Kormánytisztviselői Családi Sportnap hagyományait követve, idén első alkalommal került megrendezésre a Kancellária SE, EMMI SE Agrár SE szervezésében, a MEKH, Igazságügyi Minisztérium, Miniszterelnökség, Emberi Erőforrások Minisztériuma és Agrár  Minisztérium támogatásával az I. Magyar Közigazgatási Családi Sportnap, melynek a Nemzeti Közszolgálatai Egyetem Ludovika Arénája és kinti pályái biztosítottak új, nívós helyszínt.

Összesen 10 sportág, 34 versenyszámában lehetett nevezni, egyéni valamint csapat sportokban, melyek a következők voltak: asztalitenisz (amatőr, ½ profi és profi), bogrács, futás (női és férfi egyéni 400 m, svéd váltó), labdarúgás, röplabda, sakk, streetball, tenisz (40 év alattiak és felettiek), tollaslabda, úszás (női és férfi 50 m mell és gyors).

Illetve megszólítottuk a sportolni vágyó gyermekeket is, így Ők 400 méteres futásban, illetve 50 méteres mell és gyors úszásban mérhették össze tudásukat.

Azon gyermekek és felnőttek, akik inkább csak ki szerettek volna kapcsolódni, előzetes regisztrációval lovagolni, kalandparkozni és csónakázni tudtak. Regisztráció nélkül ugráló várazhattak, kipróbálhatták magukat a kerékpáros ügyességi pályán, kérhettek csillám tetoválást vagy éppen arcfestést és finom és különleges kürtöskalácsokat is vásárolhattak.

Az eseményt nagy érdeklődés övezte, nagyon sok új, első ízben induló sportolóval találkozhattunk. Fiatalok és az idősebb korosztály is egyaránt részt vett a versenyeken.

A versenyek három főbb helyszínen folytak.

Az uszodában zajlottak az úszás versenyszámok mind a gyermekek, mind a felnőttek részére.

A sportcsarnok kis terme adott otthont a tollaslabda, a röplabda; az emeleti sajtó szoboa a sakk, míg a nagy terem az asztalitenisz számára.

A streetball, futás, tenisz és a labdarúgás már kint, nyitott pályákon zajlott, melyet az indulók örömmel fogadtak, a nagyon szép idő miatt.

A küzdelmek reggel 9.00 és 17.00 óra között zajlottak.

Az esemény különlegessége az volt, hogy külön díjátadó ünnepséget tartottunk, egybekötve a Kancellária SE 20. születésnapjának megünneplésével. Így minden versenyszámban az I-II-III. helyezettek a szokásos kupákat, érmeket és okleveleket vehettek át a Szervezőktől, illetve a Kancellária SE megvendégelte Őket és a meghívott díjátadókat egy svédasztalos vacsorára.

A jó hangulatot konferansziénk és a gyönyörű, napsütéses idő is segítette.

Bízunk benne, hogy Mindenki jól érezte magát az új helyszínen.

Álljanak itt az eredmények:

 

GYERMEK VERSENYEK

 

FUTÁS

LÁNY 400 M

 

9 - 10 ÉV

 

I.

Veres Dorottya     -    1:37:86

II.

Jarabek Emese      -    1:38:23

III.

--------

LÁNY 400 M

 

11 - 14 ÉV

 

I.

Kovács Réka         -    1:17:43

II.

Prekáczka Lili        -    1:17:63

III.

Wencel Zsófia       -     1:22:93

FIÚ 400 M

 

9 - 10 ÉV

 

I.

Márton Balázs        -   1:24:02

II.

Dani István            -    1:27:18

III.

Dani Bence           -     1:31:34

FIÚ  400 M

 

11 - 12 ÉV

 

I.

Maszlag Tamás         -    1:11:97

II.

Jarabek Ákos Péter   -    1:21:80

III.

Dene Márton Bendegúz - 1:30:09

FIÚ  400 M

 

13 - 14 ÉV

 

I.

Maszlag Miklós         -    1:11:98

II.

Lajos bálint               -    1:12:63

III.

Palya András            -    1:13:23

 

ÚSZÁS

LÁNY 50 M MELL

 

9 - 10 ÉV

 

I.

Jarabek Emese          -     54:23

II.

Vermes Vanda          -   1:02:26

III.

--------

LÁNY 50 M GYORS

 

9 - 14 ÉV

 

I.

Takács-Taksonyi Luca   -   43:27

II.

Veres Dorottya              -   45:00

III.

Jarabek Emese               -   46:18

FIÚ 50 M MELL

 

9 - 10 ÉV

 

I.

Zugonics Benjámin           -     45:27

II.

Kovács Mátyás                -  1:15:59

III.

--------

FIÚ 50 M MELL

 

11 - 12 ÉV

 

I.

Jarabek Ákos Péter   -    48:37

II.

Gulyás Barnabás       -    50:09

III.

Maszlag Tamás         -    52:63

FIÚ 50 M MELL

 

13 - 14 ÉV

 

I.

Maszlag Miklós                    -     51:24

II.

Árvai György Konstantin      -   1:01:34 

III.

--------

FIÚ 50 M GYORS

 

9 - 12 ÉV

 

I.

Jarabek Ákos Péter   -    36:30

II.

Gulyás Barnabás       -    37:63

III.

Zugonocs Benjámin   -    38:47

FIÚ 50 M GYORS

 

13 - 14 ÉV

 

I.

Maszlag Miklós                    -     38:96

II.

Árvai György Konstantin      -     58:60

III.

--------

FELNŐTT VERSENYEK

 

ASZTALITENISZ - AMATŐR

NŐI EGYÉNI

 

I.

Berczikné Vári Anita

II.

Susánné Godó Brigitta

III.

Schlauszky Szilárdné

FÉRFI EGYÉNI

 

I.

Kátai Imre

II.

Jakubovics Zoltán

III.

Farkas László

NŐI PÁROS

 

I.

Schlauszky Szilárdné - Bakóné P. Beatrix

II.

Berczikné Vári Anita - Monori Mónika

III.

Borbélyné Varga Edina - Susánné Godó Brigitta

FÉRFI PÁROS

 

I.

Kiss Attila - Jakubovics Zoltán

II.

Simon János - Ujhelyi Géza

III.

Kerek István - Farkas László

VEGYES PÁROS

 

I.

Susánné Godó Brigitta - Jakubovics Zoltán

II.

Schlauszky Szilárdné - Simon János

III.

Rónai Mária - Farkas László

 

ASZTALITENISZ - 1/2 PROFI

NŐI EGYÉNI

 

I.

Babus Sándorné

II.

Katona Emese

III.

Polákovics Izabella

FÉRFI EGYÉNI

 

I.

Koppány György

II.

Dr Füzesi Botond

III.

Kozma Imre

NŐI PÁROS

 

I.

Katona Emese - Polákovics Izabella

II.

Babus Sándorné - Mágori Ferencné

III.

Dancs Judit - Negele Anna

FÉRFI PÁROS

 

I.

Koppány György - Kulics József

II.

Dienes-Oehm Dávid - Kátai Imre

III.

Fazekas Gyula - Kardos Csaba

VEGYES PÁROS

 

I.

Katona Emese - Krisán János

II.

Polákovics Izabella - Koppány György

III.

Babus Sándorné -  Holly Dávid

 

ASZTALITENISZ - PROFI

NŐI EGYÉNI

 

I.

--------

II.

--------

III.

--------

FÉRFI EGYÉNI

 

I.

Dr Dudás Balázs

II.

Dr Tarsoly Dániel

III.

Nagy Milán

NŐI PÁROS

 

I.

--------

II.

--------

III.

--------

FÉRFI PÁROS

 

I.

Dr Tarsoly Dániel - Dr Dudás Balázs

II.

Bakonyi Adrián - Nagy Milán

III.

--------

VEGYES PÁROS

 

I.

Bakó Szilvia - Fazekas Gyula

II.

Bakóné P. Beatrix - Bakonyi Adrián

III.

Árvainé Nagy Zsuzsanna - Nagy Milán

 

BOGRÁCS VERSENY

I.

BFKH - Marharagú sörmester módra

II.

MÁK - Bakonyi harcsapaprikás

III.

Miniszterelnökség - Pincepörkölt

 

FUTÁS- NŐI 400 MÉTER

I.

Berczik Sára   -   1:17:39

II.

Berczik Flóra  -   1:25:19

III.

Németh Veronika - 1:40:16

 

FUTÁS - FÉRFI 400 MÉTER

I.

Tóvári Levente   -      54:65

II.

Kovács Áron      -  1:01: 54

III.

Fellner Attila       -  1:06:19

 

FUTÁS - SVÉD VÁLTÓ

I.

KSH

II.

EMMI

III.

--------

 

LABDARÚGÁS

I.

MÁK

II.

Miniszterelnökség

III.

NISZ ZRT

 

 

 

RÖPLABDA

I.

MEKH

II.

Miniszterelnökség

III.

Pénzügyőr SE

 

SAKK

I.

Somody Róbert

II.

Dr Matota Kornél

II.

Mészáros Szilveszter

 

STREETBALL

I.

Somogy Megyei Kormányhivatal

II.

MEKH

III.

NISZ ZRT

 

TENISZ

NŐI EGYÉNI

 

I.

Bagi-Székely Izabella

II.

Móré Katalin

III.

Szőke Györgyi

 

TENISZ  -  40 ÉV ALATT

FÉRFI EGYÉNI

 

I.

Szendy Dániel

II.

Gönczi Richárd

III.

Hamburger Ákos

 

TENISZ  -  40 ÉV FELETT

FÉRFI EGYÉNI

 

I.

Dr Vankó Gábor

II.

Radnai Rudolf

III.

Szűcs Levente

 

TENISZ - KOROSZTÁLY NÉLKÜL

NŐI PÁROS

 

I.

Dr Nagy Judit - Bagi-Székely Izabella

II.

Juhászné Fodor Judit - Muhi Ágnes

III.

--------

 

 

 

TENISZ - KOROSZTÁLY NÉLKÜL

FÉRFI PÁROS

 

I.

Pék Ferenc - Somogyvári Csaba

II.

Kovács Géza - Ronyec János

III.

Dr Gesztei László - Radnai Rudolf

 

TENISZ - KOROSZTÁLY NÉLKÜL

VEGYES PÁROS

 

I.

Szendy Tímea - Szendy Dániel

II.

Móré Katalin - Radnai Rudolf

III.

Juhászné Fodor Judit - Kovács Géza

 

TOLLASLABDA

NŐI EGYÉNI

 

I.

Tisza Andrea

II.

Vizi Tünde

III.

Török Krisztina

FÉRFI EGYÉNI

 

I.

Cser Bence

II.

Ács Imre

III.

Lunk József

NŐI PÁROS

 

I.

--------

II.

--------

III.

--------

FÉRFI PÁROS

 

I.

--------

II.

--------

III.

--------

VEGYES PÁROS

 

I.

Török Krisztina - Cser Bence

II.

Tisza Andrea - Ács Imre

III.

Vizi Tünde - Kocsis Tibor

 

ÚSZÁS - NŐI MELL 50 MÉTER

I.

Dr Virágos Eszter   -   44:00

II.

Novák Krisztina      -   46:28

III.

Ősz Zsuzsanna         -   52:73

 

ÚSZÁS - NŐI GYORS 50 MÉTER

I.

Novák Krisztina       -   33:34

II.

Dr Virágos Eszter     -   33:64

III.

Kasza Jánosné           -   43:84

 

ÚSZÁS - FÉRFI MELL 50 MÉTER

I.

Farkas Miklós            -   37:32

II.

Szilágyi Gábor Zsolt  -  41:11

III.

Pál Balázs                   -  48:53

 

ÚSZÁS - FÉRFI GYORS 50 MÉTER

I.

Farkas Miklós            -   30:09

II.

Szilágyi Gábor Zsolt  -  30:41

III.

Pál Balázs                   -  30:81

 

ÚSZÁS - 4 * 25 m váltó

I.

MEKH     -   1:02:51

II.

KSH         -   1:06:34

III.

KSH 2      -   1:34:48

 

Kancellária SE
Kancellária SE
Kapcsolat
06-1-795-6896, 06-1-795-3493
Nyitvatartás
Hétfő: 7.00 – 17.30
Kedd: 9.00 – 13.00
Szerda: 7.00 – 17.30
Csütörtök: 9.00 – 15.00
Péntek: 8.00 – 13.00
Facebook
Kancellária SE a Facebook-on
copyright 2017 Kancellária SE & Maldrik Zsolt