Mikulás Kupa 2016. november 26. – BEAC Sporttelep

Immáron hatodik alkalommal került megrendezésre a Kancellária SE, Agrár SE és EMMI SE közös szervezésében a Mikulás Kupa, a BEAC Sporttelepen.

Összesen 7 sportág, 13 versenyszámában lehetett nevezni, páros és csapat sportokban, melyek a következők voltak: asztalitenisz), tollaslabda, tenisz, streetball, labdarúgás, röplabda, sakk. Az eseményen közel 45O sportolni vágyó mérte össze tudását.

A versenyek több helyszínen folytak, a tornacsarnok adott otthont a tollaslabda, az asztalitenisz, sakk, délelőtt két pályán a röplabda, majd délután a streetball számára, az épületen belül külön teremben a sakkozók foglaltak helyet. A labdarúgók külön fedett műfüves pályákon, míg a teniszesek fedett salakos pályákon voltak megtalálhatók. A küzdelmek reggel 8.15 és 18.30 óra között zajlottak.

Minden versenyszámban az I-II-III. helyezettek kupákat, érmeket és okleveleket vehettek át a szervezőktől, illetve még reggel a regisztrációkor minden benevezett sportoló 1,5l ásványvizet vehetett fel.

A jó hangulatot konferansziénk Fazekas Jácint segítette, aki a fontos információkat is jelezte a résztvevőknek. A fáradt izmok ellazításáról pedig Lakatos Mihály gyógy-és sportmasszőr gondoskodott.

Bízunk benne, hogy Mindenki jól érezte magát és 2017-ben is találkozhatunk a lelkes, sportolni vágyó Kollégákkal mind a sportversenyeken, mind a túrákon.

 

Álljanak itt a sportnap eredményei:

ASZTALITENISZ

Női páros                                                                              

I           Burjánné Andrásik Ilona – Fekete Mária                              

II         Babus Sándorné – Ditrói Éva            

III        Berczikné Vári Anita – Csizmadia Eszter                  

Férfi páros                                                                            

I           Fekete Gábor – Knakker Norbert                                          

II         Bakonyi Adrián – Papp Dénes                                              

III        Fail György – Konkoly Tibor                                                                                              

 

Vegyes páros                                                                        

I           Borisza Gyula – Babus Sándorné                              

II         Simon János – Schlauszky Szilárdné                                    

III        Fazekas Gyula – Csizmadia Eszter                            

TENISZ

Női páros                                                                              

I           Szőke Krisztina – Makarészné B. Katalin                                                     

II         dr Nagy Márta – Répásiné Oláh Erzsébet                                         

III        Kárpáti Krisztina Tóth drienn

Férfi páros                                                                            

I           dr Cserny Ákos – dr Szilvásy György                                                          

II         nagy Kolozsvári Árpád – Gyéressy András                                      

III        Vitályos Iván – Gönczi Richárd        

Vegyes páros                                                                        

I           Fejes Zsuzsanna – dr Szilvásy György                                                                                 

II         Tombor Katalin – Felméri Béla

III        Cserny Anna – dr Cserny Ákos                                

 

TOLLASLABDA

Női páros                                                                              

I           Nándori Orsolya – Szkocsovszky Sára                                                                    

II         Bali Zsófia – Szegedi Antalné                                                                      

III        Haunold Erika – Sáska Vera                                                                        

Férfi páros                                                                            

I           Bárány Zsolt – Marton Roland                                                                     

II         Somlai Judit – Zimek Gábor  

III        Szegedi Antalné – Árvai Judit                                                                                  

Vegyes páros                                                                        

I           Haunold Erika – Zimek Gábor

II         Szkocsovszky Sára – Marton Roland                                                                       

III        Nándori Orsolya – Bárány Zsolt                                                                   

                                              

STREETBALL

I           MEKH

II         Somogy Megyei KH

III        FM 1

 

​RÖPLABDA

I           KKM

II         Miniszterelnökség 1

III        KSH

 

​LABDARÚGÁS

I           Somogy Megyei KH

II         NKE

III        EMMI

IV        Igazságügyi Hivatal

 

SAKK

I           Illés Attila

II         Kresz László

III        Kántás Péter

Kancellária SE
Kancellária SE
Kapcsolat
06-1-795-6896, 06-1-795-3493
Nyitvatartás
Hétfő: 7.00 – 17.30
Kedd: 9.00 – 13.00
Szerda: 7.00 – 17.30
Csütörtök: 9.00 – 15.00
Péntek: 8.00 – 13.00
Facebook
Kancellária SE a Facebook-on
copyright 2017 Kancellária SE & Maldrik Zsolt