Kormánytisztviselői Sportnap, túranap és családi hosszú hétvége 2018.

Immáron nyolcadik alkalommal került megrendezésre a Kancellária SE és EMMI SE közös szervezésében a Kormánytisztviselői Sportnap, melynek ismételten Zánka adott otthont.

Összesen 9 sportág, 24 versenyszámában lehetett nevezni, egyéni, páros és csapat sportokban, melyek a következők voltak: asztalitenisz (amatőr és profi), tollaslabda, tenisz (40 év alatti és feletti), streetball, labdarúgás, röplabda, sakk, horgászat, bográcsverseny és gyermek sorverseny. Az eseményen közel 5OO sportolni vágyó mérte össze tudását.

Fent, a tornacsarnok adott otthont a tollaslabda, és az asztalitenisz számára, A stadionban a labdarúgók voltak megtalálhatók. A Balaton parton pedig a tenisz, streetball, strandröplabda, horgászat, bogrács verseny, sakk és a gyermek versenyek folytak. A küzdelmek reggel 10.30 és 19.00 óra között zajlottak.

Minden versenyszámban az I-II-III. helyezettek kupákat, érmeket és okleveleket vehettek át a szervezőktől, illetve még reggel a regisztrációkor minden benevezett sportoló 1,5l ásványvizet vehetett fel.

Sajnos idén a nagy nyári meleg elkerülte a sportolni vágyókat, helyette a hűvös és szeles idővel kellett megbirkózniuk, mely néha meglepetést okozott a pályákon.

A szombati sportnapot vasárnap túranap követte, ahol Zánka környékén 15 km-es gyalogtúrát tehettek az érdeklődők Hegyes-tűre. 32-en vágtak neki a távnak és teljesítették 14.00 órára.

A kerékpár túrára, Tihanyba a kétséges időjárás miatt a szervezők csapatán kívül még ketten vállalkoztak. Tihanyba érkezést kővetően, a jól megérdemelt fagylaltozást után indult vissza a csapat Zánkára.

Bízunk benne, hogy Mindenki jól érezte magát és a következő sportnapon, a Mikulás Kupán  is találkozhatunk a sportolni vágyó Kollégákkal.

Álljanak itt az eredmények:

 

ASZTALITENISZ

AMATŐR                                                                              PROFI                                               

Női egyéni                                                                             Női egyéni

I           Dancs Judit                                                                I           Bali Ibolya

II         Schlauszky Szilárdné                                               II         Katona Emese

III        Berczikné Vári Anita és                                         III        Jeszenszky Katalin és                 Monori Mónika                                                                     Babus Sándorné

            

Férfi egyéni                                                                           Férfi egyéni

I           Krisán János                                                               I           Bakonyi Adrián

II         Kátai Imre                                                                  II         Kardos Csaba

III        Dienes-Oehm Dávid és                                           III        Katona István és                      Holly Dávid                                                                      Fazekas Gyula

            

Női páros                                                                               Női páros

I           Földiné dr Németh Zsuzsanna –                          I           Bali Ibolya- Bakó Szilvia

             Lantos Evelin

II         Schlauszky Szilárdné – Faragó Erika Csilla        II         Babus Sándorné –                                                                                                                         Katona Emese

III        Berczikné Vári Anita - Monori Mónika és                                                        

            Dénes Szilvia -            Rónai Mária

 

Férfi páros                                                                             Férfi páros

I           Kozma Imre – Krisán János                          I           Bakonyi Adrián – Holly Dávid

II         Dienes-Oehm Dávid – Kátai Imre               II         Fazekas Gyula – Kardos Csaba

III        Tímár-Geng György – Varga Zsolt és                                    

            Simon János – Újhelyi Géza                                                 

 

Vegyes páros                                                                         Vegyes páros

I           Dancs Judit – Sipos Ernő                               I           Katona Emese – Krisán János

II         Schlauszky Szilárdné – Simon János           II         Bakó Szilvia – Fazekas Gyula

III        Rónai Mária – Farkas László és                    III        Babus Sándorné – Kozma                     Berczikné Vári Anita – Horváth Balázs                   Imre és Jeszenszky Katalin -                                                                                                         - Katona István

BOGRÁCS VERSENY

I           Fejér Megyei Kormányhivatal –       Lecsó ala Ratatuti

II         Somogy Megye - Marcali   -               Betyár pörkölt és lángos

III        Agrárminisztérium  -                           Oldalasos lecsó, füstölt marha nyelvvel

 

HORGÁSZ VERSENY

I           Fülöp Csaba    -           1,7 kg

II         Anda Krisztián -          0,595 kg

III        Száll Erik -                    0,560 kg

 

GYERMEK SORVERSENYEK

I           "Barca"

II         "Alvilág kecskéi"

III        "Gaz a fűben macska"

 

LABDARÚGÁS

I           Somogy Megyei KH 1-es csapat

II         NÉBIH

III        Fejér Megyei KH

IV        Agrárminisztérium

 

SAKK

I           Ravasz László

II         Kresz László

III        Kántás Péter

III        Nándori László

 

STRANDRÖPLABDA

I           Országgyűlési Őrség 1.

II         Miniszterelnökség

III        NAV

 

STREETBALL

I           Somogy Megyei Kormányhivatal

II         Fejér Megyei KH

III        Veszprém Járási Hivatal

 

TENISZ

40 év alatt                                                                              40 év felett

Női egyéni                                                                             Női egyéni

I           Molnár Annamária                                   I      Szőke Krisztina          

II         Hangyál Tímea                                           II    Zsombók Erzsébet

III        dr Nagy Judit                                              III   Lipusz Judit

 

Férfi egyéni összevont                                                          

I           Szendy Dániel                                                                       

II         Domonkos Attila                                                      

III        Németh Zoltán                                                                           

Női páros                                                                              

I           Szőke Krisztina – Zsombók Erzsébet

II         Balla Lászlóné - dr Nagy Márta                                            

III        Kárpáti Krisztina – Tóth Adrienn                  

 

Vegyes páros                                                                        

I           Hangyál Tímea – Szendy Dániel

II         Molnár Annamária – Sági István

III        Zsombók Erzsébet – Domonkos Attila                                 

 

TOLLASLABDA

Női egyéni                                                                            

I           Hóf Zsuzsanna                                                                                                        

II         Szűcsné Bakonyi Piroska

III        Bognár Sarolt                                                

 

Férfi egyéni                                                                          

I           Dr Dán Ádám                                                           

II         Vilusz Edgár                                                                         

III        Cser Bence                                                                           

 

Női páros                                                                              

I           Hóf Zsuzsanna – Szűcsné Bakonyi Piroska

II         Bognár Sarolt – Bóta Franciska                                                                    

                                                                                 

Férfi páros                                                                            

I           Cser Bence – Hóf Zsuzsanna                                                                       

II         Vilusz Edgár – Horváth Lajos            

III        Papp Dénes – Kertész Csaba                                                                        

 

Vegyes páros                                                                        

I           Hóf Zsuzsanna – Vilusz Edgár          

II         Bognár Sarolta – Horváth Lajos                                                                               

III        Bóta Franciska – Herczegh Zsolt                                                                  

 

Kancellária SE
Kancellária SE
Kapcsolat
06-1-795-6896, 06-1-795-3493
Nyitvatartás
Hétfő: 7.00 – 17.30
Kedd: 9.00 – 13.00
Szerda: 7.00 – 17.30
Csütörtök: 9.00 – 15.00
Péntek: 8.00 – 13.00
Facebook
Kancellária SE a Facebook-on
copyright 2017 Kancellária SE & Maldrik Zsolt