Kormánytisztviselői Sportnap, túranap és családi hosszú hétvége 2017.

Immáron hetedik alkalommal került megrendezésre a Kancellária SE és EMMI SE közös szervezésében a Kormánytisztviselői Sportnap, melynek ismételten Zánka adott otthont.

Összesen 10 sportág, 28 versenyszámában lehetett nevezni, egyéni, páros és csapatsportokban, melyek a következők voltak: asztalitenisz (amatőr és profi), tollaslabda, tenisz (40 év alatti és feletti), streetball, labdarúgás, röplabda, sakk, futás, horgászat, bográcsverseny. Az eseményen közel 5OO sportolni vágyó mérte össze tudását.

Reggel 6.30-kor három vállalkozó szellemű kerékpáros, egy hölgy,  két úr és a túravezetővel nekivágott, hogy 1 nap alatt megkerüljék a Balatont. A 200 km feletti táv megtételét még a nagy meleg is nehezítette. A csapat végül 20.30-ra érkezett vissza a partra. Ugyan elfáradtak, viszont már tervezgették a következő kerülésüket. :-)

Fent, a tornacsarnok adott otthont a tollaslabda, és az asztalitenisz számára, a színházteremben a színpadon a sakkozók foglaltak helyet. A stadionban a labdarúgók és a futók voltak megtalálhatók. A Balaton parton pedig a tenisz, streetball, strandröplabda, horgászat, bogrács verseny és a gyermek versenyek folytak. A küzdelmek reggel 10.00 és 20.00 óra között zajlottak.

Minden versenyszámban az I-II-III. helyezettek kupákat, érmeket és okleveleket és a Sportkártya cég ajándékait vehették át a szervezőktől, illetve még reggel a regisztrációkor minden benevezett sportoló emblémázott pólót és a nagy melegre való tekintettel 1,5l ásványvizet vehetett fel.

A jó hangulatot konferansziénk és a gyönyörű, napsütéses idő is segítette, bár néha jól esett a nagy melegben a Balatonban megmártózni.

A szombati sportnapot vasárnap túranap követte, ahol Zánka környékén 19 km-es gyalogtúrát tehettek az érdeklődők.

Bízunk benne, hogy Mindenki jól érezte magát és a következő sportnapon, a 2017. november végén tartandó, Mikulás Kupán  is találkozhatunk a sportolni vágyó Kollégákkal.

Álljanak itt az eredmények:

ASZTALITENISZ

AMATŐR                                                                              PROFI

Női egyéni                                                                             Női egyéni

I           Mágori Gizella                                                         I    Jeszenszky Katalin

II         Dancs Judit                                                               II         Bali Ibolya

III        Kovácsné Kalamár Noémi és                                III        Katona Emese és Babus Földiné dr Németh Zsuzsanna                                                      Sándorné                                                                             

Férfi egyéni                                                                           Férfi egyéni

I           Dienes-Oehm Dávid                                               I           Sipos Viktor Levente

II         Simon János                                                              II         dr Tarsoly Dániel

III        Boros István és                                                        III        Kardos Csaba és Papp Farkas László                                                                                    Dénes

            

Női páros                                                                               Női páros

I           Földiné dr Németh Zsuzsanna –                I           Bali Ibolya- Bakó Szilvia  Mágori Ferencné

II         Schlauszky Szilárdné –                                 II         Babus Sándorné – Ditrói Éva  Kovácsné Kalamár Noém

III        Berczikné Vári Anita és Kozák Kökény      III        Katona Emese – Tóth Emese és  Király Virág – Dancs Judit                                  és Jeszenszky Katalin – dr Szép                                                                                                       Józsefné

Férfi páros                                                                             Férfi páros

I           Simon János – Farkas László                       I   Dienes Oehm Dávid –                                                                                                                    Lajtai Krsitóf

II         Tímár-Geng György – Szebelédi János      II  dr Tarsoly Dániel – dr Halasi                                                                                                      Dávid

III        Bakó Zoltán – Újhelyi Géza és                   III  Fazekas Gyula – Kardos Csaba és            Dancs Márk – Dancs Martin                                Bakonyi Adrián - dr Papp Dénes

Vegyes páros                                                                         Vegyes páros

I           Schlauszky Szilárdné – Simon János        I     Bali Ibolya – Lajtai Kristóf

II         Rónai Mária – Farkas László                       II   Bakó Szilvia – Fazekas Gyula

III        Földiné dr Németh Zsuzsanna –               III  Jeszenszky Katalin – Katona dr Kis Zoltán és                                                                     István és 

Berczikné Vári Anita – Horváth Balázs                       Lantos Evelin – Bakonyi Adrián

TENISZ

40 év alatt                                                                              40 év felett

Női egyéni                                                                             Női egyéni

I           Szőke Krisztina                                             I      Zsombók Erzsébet     

II         dr Nagy Judit                                                  II    Répásiné Oláh Erzsébet

III        Hangyál Tímea                                              III   dr Horváth Beatrix

Férfi egyéni                                                                           Férfi egyéni

I           Szendy Dániel                                               I       Tar Tamás      

II         Gönczi Richárd                                              II     Stefler Péter

III        Vitályos Iván                                                 III    dr Vankó Gábor

Női páros                                                                              

I           Kárpáti Krisztina – Tóth Adrienn                                                     

II         dr Nagy Márta – Répásiné Oláh Erzsébet                                         

III        Szőke Krisztina – Zsombók Erzsébet            

Férfi páros                                                                            

I           Kovács Géza – Tar Tamás                                                                           

II         Pék Ferenc – Somogyvári Csaba

III        Köhler Péter – Stefler Péter                           

Vegyes páros                                                                        

I           Szőke Krisztina – Pék Ferenc                                                                       

II         Zsombók Erzsébet – Domonkos Attila

III        Hangyál Tímea – Szendy Dániel                               

TOLLASLABDA

Női egyéni                                                                            

I           Hunyady Adrienn                                                                                                    

II         Nándori Orsolya

III        Mezgár Istvánné                                                        

Férfi egyéni                                                                          

I           Bárány Zsolt                                                             

II         Marton Roland                                                                                 

III        Vilusz Edgár                                                                         

Női páros                                                                              

I           Hunyady Adrienn – Nándori Orsolya                                                                      

II         Berbás Erika – Kovács Borbála                                                                    

                                                                

Férfi páros                                                                            

I           Bárány Zsolt – Marton Roland                                                                                 

II         Hunyady Adrienn – Nándori Orsolya           

III        Vilusz Edgár -  Horváth Lajos                                                                      

 

Vegyes páros                                                                        

I           Hunyady Adrienn – Marton Roland                                                                         

II         Nándori Orsolya – Bárány Zsolt                                                                              

III        Túrmezei Katalin – Tóth Imre                                                          

 

STREETBALL

I           Somogy Megyei Kormányhivatal

II         MEKH

III        Tolna Megyei Kormányhivatal

 

STRANDRÖPLABDA

I           Miniszterelnökség 1.

II         Miniszterelnökség 2.

III        Országgyűlési Őrség 1.

 

LABDARÚGÁS

I           Somogy Megyei KH 2.

II         Országgyűlési Őrség

III        SZGYF

FUTÁS

Női 400m                                            Férfi 400 m                                                    Svéd váltó

I           Uhlír Tímea            I   Nagy Ádám                                 I  BFKH és Fejér Megyei KH

II         Kelner Orsolya       II  Laczkó Benedek                                              

III        Magvasi Edina       III Szalai Csongor és  Odor Máté

 

SAKK

I           Kresz László

II         Kovács László

III        Újlaki Gellért

 

HORGÁSZAT

I           Fülöp Csaba    - 435 gr

II         Laki Ádám      - 265 gr

           

 

BOGRÁCSVERSENY

I          Fejér Megyei Kormányhivatal –   vaddisznó pörkölt

II         SMKH 2  -                                         baglasi csülkös lángossal

III       BFKH XII.   -                                     sertés lapocka pörkölt szekszárdi vörösborral

 

 

 

 

 

 

 

Kancellária SE
Kancellária SE
Kapcsolat
06-1-795-6896, 06-1-795-3493
Nyitvatartás
Hétfő: 7.00 – 17.30
Kedd: 9.00 – 13.00
Szerda: 7.00 – 17.30
Csütörtök: 9.00 – 15.00
Péntek: 8.00 – 13.00
Facebook
Kancellária SE a Facebook-on
copyright 2017 Kancellária SE & Maldrik Zsolt